درباره ی شومینه

در کنار شومینه، دقایقی از روز خود را با مطالعه سپری کنید!

تاریخچه

شومینه چطور شکل گرفت

ما سال ها عادتی را رشد داده بودیم که تبدیل به جذاب ترین بخش روزمان شده بود؛ عادت پیدا کردن و اشتراک گذاری مطالب جذاب و خواندنی از گوشه و کنارِ دکه ها و وبسایت های بیشمار دنیای مطبوعات و سپس مدت ها بحث کردن و غرق شدن در دنیای زیبای تفکر. در ابتدای سال 1400، تصمیم گرفتیم این عادت دوست داشتنی را از گروه کوچک خودمان به جامعه بزرگ اینترنت گسترش دهیم.

دسترسی آزاد ما به مقالات روز دنیا در جامعه چند فرهنگی کانادا  از یک طرف و جامعه ی مشتاق فارسی زبانان برای دسترسی به مقاله های معتبر و به روز دنیا از طرف دیگر، نقطه ی آغازی شد برای تولد وبسایت شومینه.

دیدگاه

اهداف، دیدگاه و ارزش های ما

ما معتقدیم، مهمترین موضوعی که تفاوت را در زندگی هر انسانی نسبت به دیگری رقم می زند، حق انتخاب است. انتخابی که پیشرفت و آرامش و یا پسرفت و التهاب را به همراه می آورد؛ دسترسی به مطالب روز، تفکرهای نوین و مقالات راهبردی به انسان دید بلندتری اهدا کرده و مسیرهای جدیدی را برای عبور از جاده پرپیچ و خم زندگی ایجاد می کند.

ما متعهد شدیم به انتخاب بهترین مطالب و مقالات از میان مجلات معتبر و بنام دنیا، با نگاهی به دور از جهت گیری سیاسی و جناحی، به دور از سانسور و با احترام به مذاهب مختلف، تا در دریای اطلاعتی امروز ساحلی امن برای مخاطب خود پیدا کنیم.

پروسه

پروسه و روند تولید مقالات

تیم پژوهش ما، با مطالعه مقاله های منتشر شده در مجلات معتبر انگلیسی زبان، با کیفیت ترین آن ها را انتخاب و در اختیار تیم ترجمه شومینه می گذارند و تیم ترجمه متعهد به دوری از شخصی سازی، حذف و سانسور ، تلاش می کند تا به بهترین شکل مطالب را به فارسی برگردانده و در اختیار تیم بازنگری شومینه قرار دهد. پس از بازنگری مجدد مقاله، این بار به زبان فارسی، مطالب آماده انتشار می شوند و در اختیار مخاطبین قرار میگیرند.

در حال حاضر، تیم شومینه، توجه خود را معطوف به انتخاب و انتشار مطالب در زمینه های فرهنگی و هنری، ایده و اندیشه، محیط زیست، سبک زندگی و کسب و کار کرده است. نگاه ما، دوری از مطالب زرد و تبلیغاتی شبکه های اجتماعی که بخش بزرگی از فضای اینترنت فارسی را اشغال کرده اند، از بین بردن فاصله زبانی با ترجمه های دقیق و بدون تغییر و کمک به در دسترس قرار دادن خواندنی ترین مطالب از مجلات معتبر دنیا، در یک فضا به جای پرسه زدن و جستجو در دنیای بی انتهای اینترنت است.

ما امیدواریم در این مسیر با همنشینی شما در کنار شومینه، هر روز بهتر و کامل تر شویم.

تماس با ما

نحوه تماس با بخش های مختلف و پبشنهادات

همراهی شما در کنار شومینه، برای ما بسیار ارزشمند است و کمک بزرگی به بهتر شکل دادن این وبسایت می‌کند.

شما می توانید نگاه و نظرات خود را، در بخش دیدگاه در پایان هر مقاله بنویسید و یا می توانید برای ارتباط مستقیم با تیم شومینه از طریق باکس زیر برای ما ایمیل بفرستید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن از طرف شما هستیم.

ارسال ایمیل

سوشال مدیا

شومینه در صفحات اجتماعی

برای دیدن خلاصه ای از مطالب، آگاه شدن از انتشار مطالب جدید و همراهی را با ما در کنار شومینه، شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

Pin It on Pinterest

بازخورد
بازخورد
چطور به این سایت امتیاز می دهید؟
آیا دیدگاه اضافه ای دارید؟
بعدی
در صورت تمایل برای پیگیری از سمت ما، ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
ارسال
از ارسال نظر شما سپاس گذاریم.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: